Cała prawda o STYMEN.

Jak działa Stymen.

Każda tabletka Stymen zawiera w swoim składzie 10 mg prasteronu. Działa on pozytywnie m.in. na produkcje testosteronu. Przyjmowanie Stymen wpływa dobrze na niedobory DHEA co wpływa pozytywnie na sprawność seksualną mężczyzny. Tabletki Stymen przeznaczone są dla osób, u których stwierdzono laboratoryjnie niedobór prosteronu. Nie zaleca się tabletek Stymen osobom poniżej 40 roku życia.

Dawkowanie Stymen.

Stymen-opinieLek stymen przeznaczony jest dla długotrwałego stosowanie. Dawkowanie należy dostosować do etapu leczenia lub otrzymanych wyników. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach.
Minimalna dawka to 10 mg/dobę (1 tabletka), maksymalna dawka to 50 mg/dobę (5 tabletek). Początkową dawkę tj. 1 tabletka na dobę należy zwiększać o 10 mg/dobę co dwa tygodnie aż do uzyskania pożądanych efektów. Lek przyjmujemy codziennie rano w trakcie pierwszego posiłku. Ma to na celu lepsze wchłanianie się leku. Każda zmiana przyjmowanie leku, a szczególnie zwiększenie jego dawki należy skonsultować z lekarzem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Stymen Skład

1 tabletka zawiera, 10 mg prasteronu, substancje pomocnicze: ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), magnezu stearynian.

Skuteczna walka z problemami z erekcją

stymen lek na potencjeProblemy z erekcją mogą być naprawdę poważnym ciosem dla właściwie każdego związku. Z jednej strony mężczyzna czuje się przez nie „gorszy” i uważa, że nie jest już w stanie dobrze spełnić swojego zadania. Z kolei jego partnerka może wówczas uważać, że to jej wina, i to ona przestała być wystarczająco atrakcyjna. Warto zatem wiedzieć o tym, że żadna z tych opinii nie jest prawdziwa – problemy z erekcją mogą wynikać z całego mnóstwa różnych czynników, na które w większości przypadków nie mamy zazwyczaj wpływu.

Samodzielnie możemy sobie z nimi poradzić jedynie wówczas, kiedy ich powodem jest nieodpowiedni tryb życia, obfitujący w wiele stresu – nie można dziwić się temu, że szybko możemy przez to stracić całe zainteresowanie sprawami łóżkowymi. Często okazuje się jednak, że problemy z erekcją to jedynie objaw znacznie poważniejszych dolegliwości. Najlepiej jest zatem zgłosić się z nimi do odpowiedniego lekarza, który będzie w stanie dobrze je zdiagnozować – na samym początku musimy jednak uświadomić sobie, że nigdy nie powinniśmy wstydzić się takich rzeczy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s